Otvoreni natječaji

Sezonski posao – Skladištar

Zapošljavamo sezonske djelatnike!

Zbog pojačanog opsega posla tijekom turističke sezone, potrebna nam je pomoć u distributivnom centru u GZ Kukuzovac.

Tvoja zaduženja bila bi:

  • Prikupljanje robe po narudžbama, rad u WMS-u
  • Prijem i otprema robe
  • Slaganje i kontrola naloga
  • Briga o čistoći i urednosti radnog prostora

Predviđena satnica je 6€, a otvorena je i mogućnost ostvarenja sezonskog bonusa! Rad je organiziran u prvoj smjeni.

Prijavite se na linku: https://violeta-doo.talentlyft.com/jobs/sezona-hrvatska-2024-skladiste-HNP

Veslelimo se vašoj prijavi!

Saznajte više

Sezonski posao – Unapređivač

Potrebna nam je usluga studenata koji bi obilazili supermarkete (Konzum, Spar, Plodine i sl.) i punili police Violetinim i Lastinim proizvodima.

  • Mi bismo te opremili svime što za ovu poziciju moraš znati te osigurali kvalitetno uvođenje i mentora.
  • Na tebi je da se pripremiš na dinamiku koju ovaj posao nosi te da na raspolaganju imaš osobni automobil.

Predviđena satnica je 6€ te se dodatno plaćaju troškovi goriva, a otvorena je i mogućnost ostvarenja sezonskog bonusa! Rad je isključivo u prvoj smjeni.

Prijavi se na link: https://violeta-doo.talentlyft.com/jobs/sezona-hrvatska-2024-HzC

Veselimo se tvojoj prijavi 😊

Vozač Teretnog Vozila/ Dostavljač

Zbog povećanog obujma posla u potrazi smo za vozačem teretnog vozila koji je motiviran, odgovoran i voli svoj posao:

VOZAČ – DOSTAVLJAČ C KATEGORIJE (m/ž)

Mjesto rada: skladište – Vukovar, dostava na području Slavonije i Baranje

Naš idealan kandidat ima:

  • važeću vozačku dozvolu C kategorije
  • kod 95 i karticu vozača
  • nije kažnjavan i nema otvoren kazneni ni prekršajni postupak protiv sebe
  • radno iskustvo vozača dostavljača (poželjno, nije uvjet)

Nudimo Vam:

  • stalni radni odnos
  • zanimljiv i dinamičan posao
  • stimulativna primanja i bonuse

Ako Vas zanima rad vozača i spremni ste za nove izazove,

prijavite se i pridružite našem timu na linku:

03-24 Vozač – Vukovar | violeta-doo (talentlyft.com)

Otvorene zamolbe za posao

OTVORENE ZAMOLBE ZA POSAO

Želite raditi u Violeti?

Trenutno nema otvorenog natječaja?

Radujemo se Vašim otvorenim prijavama.

Tijekom cijele godine smo u potrazi za vrijednim, proaktivnim i pozitivnim osobama koje su odgovorne i spremne na timski rad.

Početnik? Bez iskustva? – Kod nas u Violeti to ne predstavlja problem!

Mladim ljudima pružamo zapošljavanje bez radnog iskustva- čak 80% zaposlenika Violete ovo je prvo radno iskustvo.

Ukoliko želite raditi u poticajnoj, aktivnoj, dinamičnoj atmosferi, ukoliko želite kontinuirano napredovati i usavršavati svoje vještine pozivamo Vas da popunite priloženi prijavni upitnik.

Očekujemo vaše prijave i radujemo se međusobnom upoznavanju!