NAZIV ŠKOLE, GRAD RAZRED                               
1  JU OŠ Bašigovci, Bašigovci, Živinice   IX.a  
2  JU OŠ Liskovac, Cazin   IX.b.  
3 Centar Los Rosales, Mostar   VIII.  
4 Gimnazija Mostar, Mostar   IV.2  
5 Gimnazija Mostar, Mostar   IV.3  
6 Gimnazija Mostar, Mostar   IV.1  
7 Gimnazija Muhsin Rizvić, Breza   IV.a  
8 Gimnazija Mushsin Rizvić, Kakanj   IV.2  
9 Gimnazija Visoko, Visoko   IV.a  
10 Gimnazija Visoko, Visoko   IV.b  
11 Gimnazija Visoko, Visoko   IV.c  
12 Gimnazija Visoko, Visoko   IV.d  
13 Gimnazija Visoko, Visoko   IV.e  
14 JU 1.SŠ  DR Husein Džanić, Velika Kladuša   III.  
15 JU 1.SŠ  DR Husein Džanić, Velika Kladuša   IV.  
16 JU 1.SŠ DR Husein Džanić, Velika Kladuša   III.  
17 JU Gimnazija, Velika Kladuša   IV.2  
18 JU Gimnazija, Velika Kladuša   IV.1  
19 JU Gimnazija, Velika Kladuša   IV.3  
20 JU Gimnazija Živinice Živinice   IV.2  
21 JU I SŠ Dr. Husein Džanić, Velika Kladuša   III.  
22 JU I SŠ Dr. Husein Džanić, Velika Kladuša   IV.  
23 JU IV Osnovna škola Mostar, Mostar   IX.2  
24 JU KŠC Sv. Franjo, opća gmnazija Tuzla,Tuzla   IV  
25 JU Mješovita srednja škola Čelić, Čelić   IV.1  
26 JU Mješovita srednja škola Čelić, Čelić   IV.2  
27 JU Mješovita srednja škola, Gračanica   IV.3  
28 JU Mješovita srednja škola, Gračanica   IV.4  
29 JU Mješovita srednja škola, Gračanica   IV.9  
30 JU MSŠ Banovići, Banovići   IV G2  
31 JU MSŠ BUŽIM,Velika Kladuša   III.1  
32 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   III.19  
33 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   IV.6  
34 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   IV.a  
35 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   IV.7  
36 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   IV.5  
37 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   IV.8  
38 JU MSŠ Gračanica, Gračanica   III.11  
39 JU MSŠ Živinice, Živinice   III. Frizer  
40 JU MSŠ Živinice, Živinice   IV mt  
41 JU OŠ 1.MART, Velika Kladuša   IX.2  
42 JU OŠ 1.MART, Velika Kladuša   IX.1  
43 JU OŠ 25. novembar, Velika Kladuša   IX.d  
44 JU OŠ 25. novembar, Velika Kladuša   IX.a  
45 JU OŠ Banoići selo, Banovići   IX.2  
46 JU OŠ Banoići selo, Banovići   IX.1  
47 JU OŠ Crvarevac, Velika Kladuša   IX.1  
48 JU OŠ Čavnik, Čava, Bužim   IX.1  
49 JU OŠ Fadil Bilal,Šumatac, Velika Kladuša   IX  
50 JU OŠ Fajtovci, Sanski Most   IX.b.  
51 JU OŠ Gornja Koprivna, Cazin   IX.c  
52 JU OŠ Gostovići, Zavidovići   IX.b.  
53 JU OŠ Gostovići, Zavidovići   IX.a  
54 JU OŠ Hamdija Kreševljaović Kamberi, Gradačac   IX.a  
55 JU OŠ Hasan Kikić, Gradačac   IX.a  
56 JU OŠ Humci, Humci, Čelić, TK   IX.a  
57 JU OŠ Husein ef. Đozo Goražde, Goražde   IX.b.  
58 JU OŠ Karaula, Karaula   VIII.1 I VIII.2  
59 JU OŠ KLJUČ, Ključ   IX.a  
60 JU OŠ Konjodor, Bužim   IX.1  
61 JU OŠ Kreka, Tuzla   IX.a  
62 JU OŠ Meša Selimović, Zenica   IX.2  
63 JU OŠ Miladije, Tuzla   IX.b.  
64 JU OŠ Miroslav Krleža, Zenica   IX.1  
65 JU OŠ Miroslav Krleža, Zenica   IX.3  
66 JU OŠ Novi Grad, Tuzla   IX.b.  
67 JU OŠ Otoka, Bosanska Otoka   IX. A  
68 JU OŠ Pećigrad, Pećigrad, Cazin   IX.b.  
69 JU OŠ Pećigrad, Pećigrad, Cazin   IX.a  
70 JU OŠ Petar Bakula, Mostar   IX.1  
71 JU OŠ Petar Bakula, Mostar   IX.2  
72 JU OŠ Rapatnica, Srebrenik   IX.2  
73 JU OŠ Sanica, Sanica-Ključ   IX  
74 JU OŠ Sead Čehić, Grahovo, Mala Kladuša   IX.1  
75 JU OŠ Sead Čehić, Grahovo, Mala Kladuša   IX.3  
76 JU OŠ Sead Čehić, Grahovo, Mala Kladuša   IX.4  
77 JU OŠ Sead Čehić, Grahovo, Mala Kladuša   IX.2  
78 JU OŠ Seonica,Konjic   IX  
79 JU OŠ Skokovi, Pećigrad, Cazin   Ixa  
80 JU OŠ Stjepan Polje, Stjepan Polje- Gračanica   IX.b.  
81 JU OŠ Stjepan Polje, Stjepan Polje- Gračanica   IX.a  
82 JU OŠ Šerići, Živinice   IX.a  
83 JU OŠ Šerići, Živinice   IX.b.  
84 JU OŠ Šerići, Živinice   IX.c  
85 JU OŠ Zalik, Mostar   IX.b  
86 JU Sedma osnovna škola, Blažuj, Ilidža   IX  
87 JU Sedma osnovna škola,Blažuj, Ilidža   IX.1  
88 JU srednnja škola Konjic, Konjic   IV.a  
89 Ju srednja Ekonomska i Ugostiteljska škola Mostar, Mostar   IV.2  
90 JU srednja škola Jablanica, Jablanica   IV. UT-ugost.tur.  
91 JU srednja škola Jablanica, Jablanica   IV.a  
92 JU Srednja tekstilna i poljoprivredna škola Mostar       III.4  
93 JU STŠ HASIB HADŽOVIĆ, Goražde   IV.2  
94 JU STŠ HASIB HADŽOVIĆ, Goražde   IV.3  
95 JU, Prva osnovna škola, Velika Kladuša   IX.a IX.b IX.c  
96 JUMS Ekonomsko-hemijska škola, Lukavac, Lukavac   III.F  
97 JUMS Ekonomsko-hemijska škola, Lukavac, Lukavac   IV.b  
98 JUMS Ekonomsko-hemijska škola, Lukavac, Lukavac   IV.3  
99 JUMSŠ Gračanica, Gračanica   IV10 tur.teh.  
100 JUOŠ Treštenica, Banovići   IX.1  
101 Katolički školski centar Ivan Pavao II, Bihać   IX  
102 Mješovita sredjna škola Živinice, Živinice   IVe1  
103 Mješovita srednja rudarska škola, Tuzla   IV.1  
104 Mješovita srednja škoa, Maglaj   III.10  
105 Mješovita srednja škola Donji Vakuf, Donji Vakuf   IV.c Maš.teh.škola  
106 Mješovita srednja škola Gornji Vakuf, Uskoplje   IV. 1  
107 Mješovita srednja škola Hazim Šabanović, Visoko   IV.d  
108 Mješovita srednja škola Ključ, Ključ   IV.raz op.gim  
109 Mješovita srednja škola Ključ, Ključ   III. Raz.tekst.  
110 Mješovita srednja škola Ključ, Ključ   IV. Op.gim G-41  
111 Mješovita srednja škola Mehmedalija-Mak Dizdar-Breza   IV.2  
112 Mješovita srednja škola Mehmedalija-Mak Dizdar-Breza   III.5  
113 Mješovita srednja škola Stjepana Radića, Usora   IV K-kozmetičar  
114 Mješovita srednja škola Travnik, Travnik   IV.1 op.gim  
115 Mješovita srednja škola Živinice, Živinice   III.e3  
116 Mješovita srednja škola Živinice, Živinice   IV.st  
117 Mješovita srednja škola Živinice, Živinice   III.d1  
118 MSŠ Stjepaa Radića, Usora   IV.a  
119 Mwdicinska škola Zenica, Zenica   IV.4  
120 Opća gimnazija KŠC Sveti Pavao, Zenica   IV.a  
121 Osnovna škola Glamoč, Glamoč   IX.b.  
122 Osnovna škola Glamoč, Glamoč   IX.a  
123 Osnovna škola Grivice, Banovići   IX.3  
124 Osnovna škola Jajce, Jajce   VIII.u mat- školi  
125 Osnovna škola Stolac, Stolac   VIII.  
126 Osnovna škola Uskoplje, Uskoplje   VIII.b  
127 OŠ 9.maj Pazarić, Pazarić   IX.2  
128 OŠ 9.maj Pazarić, Pazarić, Hadžići   IX.1  
129 OŠ Alija Isaković ,Prozor   IX  
130 OŠ Gačanica , Gračanica- Bugojno   VIII.a  
131 OŠ Hamza Humo, Zenica   IX.  
132 OŠ Ivan Mažuranić Gračac, Rama   VIII.  
133 OŠ Ivana Brlić-Mažuranić, Ljubuški   VIII.a  
134 OŠ MAK DIZDAR, ZENICA   IX.c  
135 OŠ Marko Marulić, Prozor   VIII.2            
136 OŠ Marko Marulić, Prozor   VIII.1             
137 OŠ Mula Mustafe Bašeskrije Donje Moštre, Visoko   IX.a  
138 OŠ Mula Mustafe Bašeskrije Donje Moštre, Visoko   IX.e  
139 OŠ Mula Mustafe Bašeskrije Donje Moštre, Visoko   IX.d  
140 OŠ Mula Mustafe Bašeskrije Donje Moštre, Visoko   IX.b.  
141 OŠ Mula Mustafe Bašeskrije Donje Moštre, Visoko   IX.c  
142 OŠ Musa Ćazim Ćatić, Veliko Čajno, Visoko   IX.a i IX.b  
143 OŠ S.S. Kranjčevića Mostar, Mostar   IX.1  
144 OŠ Uskoplje, Gornji Vakuf, Uskoplje   VIII.a  
145 Prva osnovna škola Bugojno, Bugojno   VIII.c  
146 Prva osnovna škola Bugojno, Bugojno   VIII.a  
147 Srednja škola Stolac, Stolac   IV.  
148 Srednja škola Stolac, Stolac   IV. Računalni tehničar  
149 Srednja škola Stolac, Stolac   IV.e  
150 Srednja škola Stolac, Stolac   III. Kuhar  
151 Srednja škola Uskoplje, Uskoplje   IV.a  
152 SŠ Tin Ujević Glamo, Glamoč   IV. Gimn.  
153 STŠ Kemal Kpetanović, Kakanj   Mašinski tehničari  
154 JU OŠ VRAŽIĆI, Čelić   IX